שירותים נוספים

  
  
הלנה תרגומים היא חברה ישראלית עתירת ניסיון, המספקת שירותי תרגום אנגלית בכל תחומי התעשייה.
כל פרויקט עובר תהליך של בקרת איכות כפולה, כולל הגהה נוספת ועריכה .
אנו עושים שימוש בתוכנות עזר למתרגמים, כדי לספק ללקוחותינו תרגום מדויק ועקבי שיבוצע ביעילות המרבית.
לכל פרויקט מוקצה מנהל פרויקט מנוסה, המלווה את הלקוח בכל שלבי העבודה
אנו שמים דגש רב על עמידה בלוח זמנים מחלקת SOS לתרגומים דחופים.  
    

האנשים שלנו עושים את ההבדל

    

הצוות של הלנה תרגומים כולל מתרגמים מנוסים, מוכשרים ומקצועיים, מנהלי פרויקטים מן השורה הראשונה ואת אנשי בקרת האיכות הטובים בתחומם. כל המתרגמים שלנו דוברים את השפות שאליהן הם מתרגמים (שפות היעד) ברמת שפת אם, והם בעלי ניסיון מוכח בתרגום בתחומי התמחותם. לכל המתרגמים שלנו יש רקע מקצועי בתחומים ייחודיים, לרבות בתחומי הביוטכנולוגיה, תקשורת נתונים, טלפוניה, מוצרי בריאות, ניהול רשתות, אופטיקה, מוליכים למחצה, מכשור רפואי, תכנות, מאגרי נתונים, הצפנת נתונים, תוכנות פיננסיות, חוזים משפטיים ונושאים נוספים.

    

טכנולוגיית עזר למתרגמים לדיוק מירבי

    

המתרגמים שלנו מסתייעים בטכנולוגיה מתקדמת כדי להעלות את רמת הדיוק והיעילות בתרגום ולצמצם את הסכנות לטעויות אנוש. אנו משקיעים בטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום, החל מתוכנות עזר לתרגום (CAT) ועד לפתרונות ההפקה והעריכה הגרפית הטובות בעולם.

    

שירות היא מילת המפתח

    

בהלנה תרגומים שמים דגש מיוחד על מתן שירות. מנהלי הפרויקטים שלנו זמינים תמיד, קשובים, ורגישים לצרכים המיוחדים שלכם. אנו גאים באמינות הגבוהה שלנו, ומחויבים לעלות על הציפיות שלכם. השירות שאנו מציעים כולל דיווחים סדירים ומפורטים ללקוח, היכול לברר בכל עת על איזה חלק של הפרויקט שלו אנו עובדים ומה יהיו העלויות הצפויות.

    

שמירה על עקביות בתרגום

    

הגישה הניהולית הייחודית שלנו מבטיחה שאותם מתרגמים יהיו זמינים שוב ושוב לעבודה איתכם, אם תעדיפו זאת. התוצאה היא עקביות ואחידות בטקסטים שיתורגמו לכם , וצמצום משמעותי בזמן שיוקדש להכשרת מתרגם חדש בז'רגון המקצועי המיוחד לתחומכם, ופירושו בשבילכם חסכון בזמן ובכסף. אם יידרשו לכם משאבים נוספים לפרויקט מיוחד, נדאג לתגבור. בעזרת בסיס הנתונים הייחודי שלנו, אנו מנהלים מעקב צמוד אחר כל פרויקט כדי להבטיח עמידה בלוח הזמנים ובמסגרת התקציב שהתחייבנו לו.

אתם נהנים מצוות שלם... כשאתם עובדים עם הלנה תרגומים , אתם עובדים עם צוות שלם. אנו מספקים לכם ניסיון עשיר, מומחיות מקצועית וניהול פרויקט אפקטיבי ויעיל. הלנה תרגומים מנהלת, מנחה ומדריכה באופן פעיל את כל צוותי המתרגמים שלה. אתם מקבלים צוות מיומן, מהימן ומגובש שעובד ביעילות, עומד בלוח זמנים, ומפיק למענכם תוצאות מעולות פעם אחר פעם.